62 5029395

Fotografia ślubna

           Wybór fotografa nie jest prostą sprawą. Mnogość ofert na rynku w Kaliszu i nie tylko, sprawia, iż po jakimś czasie, może przyjść moment, w którym podjęcie ostatecznej decyzji okaże się skomplikowane. Właściwy wybór jest trudnym zadaniem, ale zarazem bardzo ważnym, ponieważ to z TEGO dnia oprócz wspomnień w głowach, najlepszą pamiątką są zdjęcia.

            Na etapie wyboru fotografa oraz kamerzysty przegląda się wiele różnych portfolio, obserwuje się blogi, fora oraz filmiki udostępnione przez profesjonalistów. Następnie należy wybrać tę opcję, która po prosty wydaje się najciekawsza. Ale zdjęcia to dopiero efekt końcowy, który powstaje po obróbce komputerowej. Fotografia ślubna jest bowiem połączeniem pracy wykonanej w czasie trwania uroczystości oraz dalszej części, czyli przygotowaniem za pomocą komputera gotowych zdjęć. Natomiast w czasie ich powstawania bardzo duże znaczenie ma atmosfera pracy, relacje pomiędzy fotografem a Młodą Parą w trakcie ich tworzenia, niewidoczność podczas trwania ceremonii i wesela, umiejętność wychwycenia emocji oraz moment utrwalenia ruchu. W czasie trwania wesela możecie Państwo liczyć na luźną atmosferę oraz profesjonalizm. A do tego plener, w którym najważniejsze są pomysłowość, otwartość, chęć współpracy i pozytywna energia 🙂

 

             Termin do wykonania zdjęć w plenerze jest uzgadniany indywidualnie – dlatego bez obaw o utratę choćby chwili z wesela, można umówić się na sesję na przykład kilka dni po uroczystości. Nasz główny obszar działania obejmuje Kalisz, Ostrów Wielkopolski, oraz całą Południową Wielkopolskę. Nie jest dla nas problemem, aby wyjechać w inny region kraju.

             Korzystając z naszych usług wraz z albumami, które standardowo są w naszych pakietach, otrzymują Państwo pamiątkę w postaci elektronicznej na płycie CD lub DVD. Fotografie ślubne standardowo są wywołane w postaci odbitek w formatach 10×15 oraz 15×21 cm oraz umieszczone w eleganckim albumie tradycyjnym. Natomiast sesja w plenerze zostaje uwieczniona w postaci fotoksiążki. Jej wielkość po rozłożeniu wynosi 30x60cm. Odbitki naświetlane są na jednym z najlepszych minilabów na rynku Fuji Frontier 570. Zapraszamy do naszego punktu w Kaliszu na ul. Śródmiejskiej 33.